Wymiana & Zwroty

Wymiana Produktu

 

1. Nie ma możliwości bezpośredniej wymiany produktów.
W sklepie MAGDA MATYJA wymiana polega na dokonaniu zwrotu wybranego produktu i złożenia osobnego zamówienia na nowe produkty. 

*W przypadku specjalnych akcji promocyjnych sprawdź warunki wymiany lub zwrotu produktu w podpunkcie regulaminu dot. akcji promocyjnej

 

 Zwroty

Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży

 

1. Kupującemu będącemu Konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Pamiętaj jednak, że towar nie może posiadać śladów użytkowania. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 14 dni od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie fizycznie otrzymałeś/otrzymała zakupiony towar. Za jednoznaczne oświadczenie uznajemy zarejestrowanie zwrotu na naszej stronie zwrotu zakupów (i taką formę rekomendujemy). Jeśli wolisz, możesz przesłać oświadczenie o odstąpieniu pocztą elektroniczną na adres showroom@magdamatyja.com lub tradycyjną na adres: MAGDA MATYJA Swojska 3a lokal 5 60-592 Poznań Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu w wypadkach określonych szczegółowo w art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

2. Jeśli zamówiony produkt okazał się nietrafiony, możesz go w łatwy sposób zwrócić. Wystarczy, że skorzystasz z naszej strony zwrotu zakupów, dostępnej pod adresem:

https://furgonetka.pl/zwroty/44e76fb2-f344-480c-88b8-5958278a24b3

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

3. Odsyłany Produkt nie może nosić żadnych śladów używania lub zniszczenia, koniecznie musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu i zostać odesłany z paragonem lub fakturą VAT. Wszelkie ślady używania, zniszczenia lub brak oryginalnego opakowania będą skutkować odmową przyjęcia zwrotu przez Sprzedającego. Kupujący zostanie poinformowany przez Sprzedającego o odmowie przyjęcia zwrotu mailowo, a Produkt odesłany na jego koszt.

4. W razie skutecznego odstąpienia od Umowy Sprzedaży, umowa taka jest uważana za niezawartą, a to co Strony świadczyły ulega niezwłocznemu zwrotowi, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu. Sprzedający poświadczy Kupującemu zwrot Produktu niezwłocznie po jego otrzymaniu.

5. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zwrotu, Sprzedający zwróci Kupującemu całość zapłaconej Ceny na rachunek bankowy z którego nastąpiła wpłata. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

6. W przypadku Użytkowników nie będących konsumentami, nie stosuje się postanowień o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży wskazanych w niniejszym Regulaminie.

7. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl