Wymiana & Zwroty

Wymiana Produktu

 

1. Nie ma możliwości bezpośredniej wymiany produktów.
W sklepie MAGDA MATYJA wymiana polega na dokonaniu zwrotu wybranego produktu i złożenia oddzielnego zamówienia na nowe produkty.

*W przypadku specjalnych akcji promocyjnych sprawdź warunki wymiany lub zwrotu produktu w podpunkcie regulaminu dot. akcji promocyjnej

 

 

 Zwroty

Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży

1. Kupującemu będącemu Konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od Umowy Sprzedaży zawartej na odległość ze Sprzedającym w ciągu 14 dni od dnia wydania mu Produktu.

2. Oświadczenie o odstąpieniu należy złożyć na piśmie lub drogą elektroniczną na adres kontakt@magdamatyja.com oraz dołączyć formularz zwrotu do paczki zwrotnej. Brak w/w dokumentu zwrotu może spowodować brak możliwości zwrotu. Formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci zwrotu towaru na adres:

MAGDA MATYJA ul. Swojska 3a/lok.5 60-592 Poznań. 

Tel: +48 796083966 

Nie odbieramy przesyłek pobraniowych.

 

3. Odsyłany Produkt nie może nosić żadnych śladów używania lub zniszczenia, koniecznie musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu i zostać odesłany z paragonem lub fakturą VAT. Wszelkie ślady używania, zniszczenia lub brak oryginalnego opakowania będą skutkować odmową przyjęcia zwrotu przez Sprzedającego. Kupujący zostanie poinformowany przez Sprzedającego o odmowie przyjęcia zwrotu mailowo, a Produkt odesłany na jego koszt.

4. W razie skutecznego odstąpienia od Umowy Sprzedaży, umowa taka jest uważana za niezawartą, a to co Strony świadczyły ulega niezwłocznemu zwrotowi, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu. Sprzedający poświadczy Kupującemu zwrot Produktu niezwłocznie po jego otrzymaniu.

5. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zwrotu, Sprzedający zwróci Kupującemu całość zapłaconej Ceny na rachunek bankowy z którego nastąpiła wpłata. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

6. W przypadku Użytkowników nie będących konsumentami, nie stosuje się postanowień o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży wskazanych w niniejszym Regulaminie.

7. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie pozytywnie rozwiązać powstałą sytuację! 

Formularz zwrotu towaru: Pobierz

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl